Üdv!
Mikor először megláttam a kezdőlapon ezt a képet, az egyéb adatok nélkül, az ugrott be, hogy ez annyira "magyaros". És tényleg.
Gratulálok!
Hide conversation
Get your store banner on Ag2Si.com Send us an email to support@ag2si.com
Support Ag2Si.com — Our community is free for everyone. If you value what we do, you can help cover our server and development costs with a small one time or monthly donation.
-Mondasz valamit egyébként,mert tényleg "Hungaricum" a sok sátor és nyeregtetős épület!
Mikor először megláttam a kezdőlapon ezt a képet, az egyéb adatok nélkül, az ugrott be, hogy ez annyira "magyaros". És tényleg.
Gratulálok!